Я хренею с таких дешевых фейков.У меня брат в Москве живет..... как-то не напрягает.
-------- Добавлено в 20:15 -------- Предыдущее было в 20:10 --------
Ну, да, это ж очень страшно. Ааааа!!! Да *****, не надо пугать.
________________
If you're playing Rock 'n' Roll, play It without lies.
Always be as brave and proud, like an eagle in the sky!
If you want to be remembered, there is one thing you should do:
When you play your music, gotto keep It true! © "Majesty"
|