Показать сообщение отдельно
 14.12.2014, 20:06  
По умолчанию Re: Когда РФ развалится ? Прогнозы
#9
  leonel leonel вне форума
  Заблокирован
Детали профиля (+/-)
Ответов: 255
Регистрация: 30.06.2014
Спасибо:4/5
Не понравилось:26/7
Репутация: -424

Росіяни впевнені, що нести втрати за Крымнаш повинен Путін і Ко

Сьогодні*о*20:00
Директор "Левада-Центру", російський соціолог Лев Гудков заявив, що за даними соцопитування тільки 5-6% росіян готові нести втрати у вигляді соціальних витрат, зарплат і пенсій, пов'язані з анексією Криму і прихованою війною на Донбасі, передає "У Кулаку" .

Росіяни впевнені, що нести втрати за Крим повинен Путін і Ко

За словами соціолога, незважаючи на ейфорію від приєднання Криму, жителі Росії й раніше були не готові платити реальну ціну за незаконну анексію, яка супроводжується санкціями.

При цьому більшість опитаних вважає, що збитки мають нести тільки керівники країни, які приймали рішення анексувати півострів.

Гудков пояснює, що така позиція громадян дуже характерна для російської ментальності, мовляв "Я тут ні при чому. Я, звичайно, схвалюю таку політику, але відповідати за це не хочу, нехай відповідають інші".

До всього іншого, експерт підкреслив, що 94-95% жителів РФ отримують всю інформацію з телевізора і прокремлівських друкованих видань. Світовими каналами користуються тільки 10%, а українськими і зовсім 1%.

Тому вся картинка для росіян задана кремлівською пропагандою, яка закликає бути "істинними патріотами" Росії і боротися з нацистами, бандерівцями і фашистами.
  Вверх