Показать сообщение отдельно
 20.03.2018, 08:38  
#373
  Muy Muy вне форума
  Форумчане ПМР
 Аватар для Muy
Детали профиля (+/-)
Ответов: 2,030
Регистрация: 10.02.2014
Адрес: Киев
Спасибо:771/251
Не понравилось:2/9
Репутация: 373

Решила разместить тут пост моего хорошего знакомого и бывшего партнера по бизнесу.
У него умер папа, вот что получилось в итоге, учитывая новые правила захоронения...



Вчора від хвороби помер мій Батько.
Місяць назад йому виповнилось всього 69 років. Через тиждень йому діагностували рак шлунку. Була рекомендована невідкладна операція. Але нажаль операція суттєво не вплинула на перебіг захворювання. Таке буває, буває коли невчасно діагностуєш таку важку хворобу. Нажаль...

Так склалось, що смерть Батька трапилась у вихідний день. А за 3 дні до смерті батька були прийняті до КПК, так звані поправки Лозового (Андрій Лозовий, партія Олег Ляшко). Ці поправки окрім інших змін позбавляють прав слідчих на призначення експертиз, в тому числі для встановлення причин смерті. Тепер слідчому потрібно звертатись до судді, а той приймає рішення про призначення експертиз. Після прийняття рішення і доставки його до моргу, паталогоанатом може надати справку про смерть, яка є підставою для дозволу захоронення тіла.

У випадку з моїм батьком також потрібна експертиза. Але як я вже казав поправки до закону вступили в силу з 15.03.2018. Смерть сталась у неділю, вихідний і банально поліція і суди не могли повноцінно виконати свої обов'язки. Тільки сьогодні в ранці слідчий о 10-15 отримав розписану на нього справу. А документи в суд прийшли о 12-30. Нам з братом прийшлось очікувати сьогодні цілий Божий день поки суддя розгляне подання від слідчого. По закону в нього є 72 години. Добре що так, за день, хоч і за день зайвих хвилювань. Непотрібних хвилювань. Але якщо людина померла б в п'ятницю ввечері і попереду 2 вихідних. А не дай Боже на вихідні попаде якесь свято і буде 3 вихідних? І що родичам загиблого робити в такому випадку? Конкретно нам з братом тепер потрібно ховати батька не на 3й день від дня смерті. А це не по канонах.

Денис Силантьев, зверніть будь ласка увагу на такий конкретний фідбек і сповістіть свого колегу по партії про такі "незручності" для людей. Сьогодні було бажання попросити Андрій Лозовий спочатку протестувати де які зміни на собі, але думаю що це буде зайвим і він гарненько попрацює над корегуваннями до змін. Бо тисячі людей, родичі померлих, проасоціють такі зміни з Радикальною Партією, і це обовязково вплине на імідж вашої партії. Будь ласка, дорогі обранці, думайте що робите. Добре думайте!

Сергій Лещенко, Igor Lutsenko прошу також ознайомитись з моїм фідбеком до реалій деяких змін.

Завершуючі цей пост хочу сказати всім про наступне: бережіть себе і своїх батьків. Не "запускайте" хвороби, не відкладайте все на потім. Наші батьки, і ми покоління 70-80х частково, "зроблені" з невірою в медицину, з нездоровою байдужістю до здоров'я. Не зволікайте, не шуткуйте з такими речами. Цього "потім" може і не бути.



ПС: Андрей Лозовой ответил ему в комментах " я вам сочувствую, но причём тут моя поправка?"

Последний раз редактировалось Muy; 20.03.2018 в 09:03.
  Вверх
Сказал(а) cпасибо
The Sunchaser (20.03.2018)